Badanie ONLINE


Wykonaj samodzielnie badanie słuchu

Witaj!


Poniżej znajdziesz instrukcję oraz link, który przeniesie Cię do strony, na której możesz samodzielnie wykonać krótki test słuchu.

Badanie możesz wykonać na komputerze, laptopie, tablecie lub za pomocą aplikacji mobilnej dla telefonów z systemem Android lub IOS.

Pamiętaj, że sam test daje jedynie możliwość oceny stanu Twojego słuchu. Aby określić stopień utraty słuchu zapraszamy do kontaktu z jednym z Naszych oddziałów, gdzie specjalista udzieli Ci bezpłatnej porady. Telefony i adresy oddziałów znajdują się w zakładce KONTAKT powyżej.


Instrukcja wykonania testu słuchu:


1. Przed wykonaniem testu przygotuj słuchawki (zarówno douszne jak i nauszne idealnie się do tego nadają). Możesz również przeprowadzić test na głośnikach komputera, ale nie zalecamy tego sposobu.

2. Aby przejść do narzędzia umożliwiającego przeprowadzenie testu słuchu kliknij w link “Rozpocznij test słuchu”, który znajduje się na samym dole.

3. Link przeniesie cię na osobną stronę internetową. Aby rozpocząć kliknij w przycisk według poniższego zdjęcia:4. Załóż słuchawki i postępuj według instrukcji.

5. Po zakończeniu testu otrzymasz podsumowanie wraz z interpretacją Twoich odpowiedzi. Jeżeli badanie wykaże problemy ze słuchem lub będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości umów się na profesjonalne badanie w jednym z Naszych oddziałów.Copyright by OTEMED 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ośrodek Techniki Medycznej "OTEMED"