COVID – 19


Zasady bezpieczeństwa w gabinetach OTEMED

W OTEMED dbamy o bezpieczeństwo Naszych pacjentów


W trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników w gabinetach OTEMED wprowadziliśmy pełne środki bezpieczeństwa i ochrony przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.Regularnie dezynfekujemy sprzęt i powierzchnie w gabinecie przed wizytą pacjentaUżywamy masek ochronnych w czasie wizyty pacjentaNosimy jednorazowe rękawice ochronneUmawiamy wizyty pacjentów telefonicznie na konkretne godzinyOsoby z objawami grypopodobnymi prosimy o przełożenie swojej wizyty na inny termin


Wsparcie dla seniorów


Osoby, które obawiają się wyjścia z domu zachęcamy do kontaktu z Naszym najbliższym oddziałem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej w domu pacjenta z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Baterie i akcesoria mogą Państwo zamówić telefonicznie z wysyłką do domu lub odbiorem osobistym w oddziale (przygotowane zamówienie będzie oczekiwało na odebranie).


Problemy z aparatem słuchowym?


Niektóre aparaty słuchowe dostępne w Naszych oddziałach posiadają możliwość zdalnej regulacji ustawień. Jeśli nie wiesz czy Twój aparat posiada taką funkcję, skontaktuj się telefonicznie z Naszym oddziałem.

W przypadku braku możliwości zdalnej pomocy istnieje możliwość dostarczenia aparatu:

– za pośrednictwem innej osoby: członka rodziny, znajomego, sąsiada

– za pośrednictwem wolontariusza OHP, MOPS. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomocW razie jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z najbliższym oddziałem OTEMED:Oddział Jarosław


Oddział Główny Przemyśl


Oddział Rzeszów

Copyright by OTEMED 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ośrodek Techniki Medycznej "OTEMED"